MICROBEND-LKR-2.5
HUBER+SUHNER
Microbend LKR-2.5 - SK (male) - SK (male) - low-loss - ruggedized - 50 Ohm - 40 GHz - 2.5 in - 63.5 mm
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +