MLH100BAP01A
Honeywell
Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 100bar Absolute 3-Pin
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +