- T50R8UVM4
T50R8UVM4
HellermannTyton
Cable Tie 1.5mm to 50mm Bundle Dia 202mm L x 4.6mm W Gray
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
PACKAGE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description