71BS30-03-2-06N
Grayhill
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +