71AF30-02-1-06N
Grayhill
Rotary Switch - SP6T - 6 Position - 250mA 115VAC 30VDC - Flatted (3.17mm Dia) Actuator - 30° Angle of Throw - Panel Mount, Thr ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Rotary Switch - SP6T - 6 Position - 250mA 115VAC 30VDC - Flatted (3.17mm Dia) Actuator - 30° Angle of Throw - Panel Mount, Through Hole, Right Angle.