24878-10N
Grayhill
Rotary Switch - 10 Position - SP10T - 1A (AC/DC) - 115VAC - 28VDC - 36° Angle of Throw - Panel Mount - Through Hole.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +