- NY-12W-K-IE
NY-12W-K-IE
FCL Components America, Inc. (FCAI)
Electromechanical Relay 12VDC 1.2KOhm 5A SPST-NO (20.1x5x17.5)mm THT Power Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description