- FTR-J2AK024W
FTR-J2AK024W
FCL Components America, Inc. (FCAI)
Electromechanical Relay 24VDC 1.1KOhm 12A SPST-NO/SPST-NO(24x23.5x27)mm THT Voltage Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description