FUSE-2A/250VBLSTR
Fluke
Fuse Plug Fast Acting 2A 250V Holder Cartridge 6.35 X 25.4mm Glass
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Can only ship inside the US. If exported, the warranty will be void.
Description +