GDL-V15/100
Ferraz Shawmut
Fuse Miniature Slow Blow Acting 0.15A 250V Axial 6.35 X 31.75mm Glass
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +