A70QS150-4K
Ferraz Shawmut
Fuse 150A 700V Bolt Tap 38.1 X 72.14mm Carton
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +