TLC/2.5A-150M-00
Fastron
Toroid Line Choke - 13.2μH ±20% - 2.5A - DCR: 19mΩ - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +