TLC/10A-150M-00
Fastron
Toroid Line Choke - 11.9μH ±20% - 10.0A - DCR: 6.7mΩ - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +