TLC/0.25A-151M-00
Fastron
Toroid Line Choke - 143.5μH ±20% - 0.25A - DCR: 490mΩ - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +