LASC-300M-01
Fastron
Leaded Suppression Coil - 30μH ±20% - 1.5A - DCR: 420mΩ - Axial Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +