77A-562M-00
Fastron
Leaded Suppression Coil - 5600μH ±20% - DCR: 9.60 - 0.36A - Loose/Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +