77A-471M-01
Fastron
Leaded Suppression Coil - 470μH ±20% - DCR: 1.20 - 1.0A - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +