77A-121M-00
Fastron
Leaded Suppression Coil - 120μH ±20% - DCR: 0.36 - 2.0A - Loose/Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +