1210F-561K-01
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 560µH ±10% - Q: 22 - DCR: 23.0 - 70mA - Tape&Reel - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +