1210F-221K-04
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 220µH ±10% - Q: 25 - DCR: 7.50 - 115mA - Tape&Reel - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +