1210F-121K-01
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 120µH ±10% - Q: 30 - DCR: 5.20 - 140mA - Tape&Reel - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +