1206F-4R7J-01
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 4.7µH ±5% - 280mA - DCR: 2.2Ω
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +