1206F-3R9J-08
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 3.9µH ±5% - 280mA - DCR: 1.9Ω
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +