1206F-120K-01
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 12µH ±10% - Q: 18 - DCR: 4.6 - 200mA - Tape&Reel - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +