1206F-120J-08
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 12µH ±5% - 200mA - DCR: 4.6Ω
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +