1206F-101K-01
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 100µH ±10% - Q: 18 - DCR: 21 - 80mA - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +