1008F-100K-01
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 10µH ±10% - Q: 25 - DCR: 2.95 - 300mA - Tape&Reel - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +