07HCPLP-153M-50
Fastron
Pluggable Inductor for High Currents - 15000μH ±20% - 0.15A - DCR: 50Ω - Through Hole
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +