0603F-047K-08
Fastron
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor - 47nH ±10% - Q: 12 - DCR: 0.075 - 1.40A - Tape&Reel - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +