05HCP/T-331K-51
Fastron
Pluggable Inductor with Tube for High Currents - 330μH ±10% - 0.300A - DCR: 1.946Ω - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +