- MP051000-2
MP051000-2
Fairview Microwave
2 Way Power Divider SMA Connectors From 5 MHz to 1,000 MHz Rated at 1 Watts
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Bag Packaging
Description