WSLT-01A-19
Essentra
Wire Saddle - Maximum Panel Thickness 2 mm (0.078 in) - in)side Height 4.8 mm (0.190 in) - in)side Width 10.7 mm (0.420 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +