VGRD08755000A
Essentra
Tube End Grip - Hole Diameter:22.4 mm (0.880 in) - in)side Length : 127 mm (5.000 in) - Grip Type:Tapered -
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +