SPP0067B
Essentra
Masking Pull Plug - Overall Diameter - 1.7 mm (0.067 in) - Pull-Tab Length - 15.5 mm (0.610 in) - EPDM
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +