SCE0433C
Essentra
Easy Pull Masking Cap - in)side Diameter - 11 mm (0.433 in) - in)side Height - 30 mm (1.180 in) - Black
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +