SC018705A
Essentra
Straight Cap - Cap in)side Diameter - 4.7 mm (0.187 in) - in)side Height - 12.7 mm (0.500 in) - Natural
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +