RBF-6.4-15-12
Essentra
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - Type 1 - Compatible Hole Diameter 6.4 mm (0.250 in) - Compatible Panel Thickness Range ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Black Nylon Fir Tree Push-In Rivet - Type 1 - Compatible Hole Diameter 6.4 mm (0.250 in) - Compatible Panel Thickness Range 5.6 - 10.7 mm (0.220 - 0.420 in)