PSB-12M-01A2-RT
Essentra
Adhesive Base Support - Flat - Adhesive - Base Length 17.8 mm (0.700 in) - Base Width 17.8 mm (0.700 in) - Spacer Leng ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Adhesive Base Support - Flat - Adhesive - Base Length 17.8 mm (0.700 in) - Base Width 17.8 mm (0.700 in) - Spacer Length 12 mm (0.472 in)
Search Keywords: PSB12M01A2RT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Essentra
  • Part No:
    PSB-12M-01A2-RT
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    ES
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Body Length:
    12 mm