PRB300-12A
Essentra
Bolt Hole Flange Protector - ANSI 12 in)ch pipe size Bolt Circle Diameter 450.9 mm (17.750 in) - Pressboard
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +