PG150-24A
Essentra
Adhesive Full Face Flange Protector - Compatible Nominal Pipe Size 609.6 mm (24.0 in) - Class Pressure Rating (All) 150 - ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Adhesive Full Face Flange Protector - Compatible Nominal Pipe Size 609.6 mm (24.0 in) - Class Pressure Rating (All) 150 - Outside Diameter 812.8 mm (32.000 in)