PCL25DN200A
Essentra
Bolt Hole Flange Protector - DN 200 in)ch pipe size Bolt Circle Diameter 310.0 mm (12.205 in) - Corrugated PP
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +