PCL2540DN65A
Essentra
Bolt Hole Flange Protector - DN 65 in)ch pipe size Bolt Circle Diameter 145.0 mm (5.709 in) - Corrugated PP
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +