MTPD020375A
Essentra
Masking Tape - Color - Green - Diameter - 9.5 mm (0.375 in) - Roll Quantity - 5000 - Overall Width - 7.9 mm (0.312 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Roll Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +