MTKD011875A
Essentra
Masking Tape - Color - Amber - Diameter - 47.6 mm (1.875 in) - Roll Quantity - 1000 - Overall Width - 44.5 mm (1.750 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Roll Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +