MTKD010750A
Essentra
Masking Tape - Color - Amber - Diameter - 19.1 mm (0.750 in) - Roll Quantity - 2000 - Overall Width - 17.4 mm (0.687 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Roll Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +