LLD1000A
Essentra
Round End Caps - Standard - Black in)side Diameter25.4 mm (1.000 in) - in)side Height 25.4 mm (1 in)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +