DMPC0343-1/2B
Essentra
Easy Pull Masking Cap - in)side Diameter - 8.7 mm (0.343 in) - in)side Height - 12.7 mm (0.500 in) - Yellow
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +