DM5375-1A
Essentra
Round End Cap - Black in)side Diameter 136.5 mm (5.375 in) - in)side Height 25.4 mm (1.000 in) - 176.7 °C (350 °F)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +