DM3750-1B
Essentra
Flexible End Cap - in)side Diameter - 95.3 mm (3.750 in) - in)side Height - 25.4 mm (1.000 in) - Temperature Range - 218.3 ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Flexible End Cap - in)side Diameter - 95.3 mm (3.750 in) - in)side Height - 25.4 mm (1.000 in) - Temperature Range - 218.3 °C (425 °F)