DM1625-1A
Essentra
Round End Cap - Black in)side Diameter 41.3 mm (1.625 in) - in)side Height 25.4 mm (1.000 in) - 176.7 °C (350 °F)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +